+strona główna     +dodaj do ulubionych    Riesengebirge Dziś są imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Karkonosze  -  noclegi, kwatery, agroturystyka, mapa

        Pasma górskie
Rudawy Janowickie
Lokalni producenci siłą Karkonoszy
Skocznie narciarskie w Karkonoszach

Fotki z lotu ptaka
     LINKI
Karpacz kwatery
Polanica Zdrój
Karpacz noclegi
Karpacz kwatery
Agroturystyka
szklarska poręba
jelenia góra ogłoszenia
Zakopane
Zakopane, polen

Online: (7)

Imprezy

Kalendarium imprez Karkonosze

Spotkanie z poezją Mirosława Jerzego Gontarskiego oraz promocja najnowszej książki autora „Poz
miejsce: Książnica Karkonoska, ul. Bankowa 27, Jelenia Góra
godziny: 17:00
organizator: Książnica Karkonoska, Miasto Jelenia Góra
Impreza odbywa się :2017, w miesiąc (u)(ach): Kwiecień
W dniach : 5
Mirosław Jerzy Gontarski
Urodził się w 1960 roku w Legnicy. Debiutował w prasie dolnośląskiej w 1979 r. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Poeta, filozof, programista, dziennikarz, nauczyciel, informatyk. Członek  ZG Związku Literatów Polskich,   Wiceprezes  Dolnośląskiego Oddziału Związku Literatów Polskich . Pełni tez funkcję Wiceprezesa Stowarzyszenia Jeleniogórski Klub Literacki.
Mieszkał w Legnicy, w Lublinie, na Żuławach, w Gdyni. Obecnie mieszka i tworzy we Wrocławiu. Od wielu lat współtworzy literacki „Ruch Pilleus”, którego członkowie zainspirowani literaturą i kulturą Japonii piszą haiku i kształtują nowe formy literackie.
Publikował w prasie dolnośląskiej oraz almanachach. Jego wiersze można znaleźć w Internecie. Opublikował 6 poetyckich  tomów : „Mirosława Jerzego Gontarskiego nie ma” (2006),  „Mirosława Jerzego Gontarskiego nie będzie” (2007), „Mirosława Jerzego Gontarskiego nie było” (2010), „Mirosława Jerzego Gontarskiego nie było, nie ma i nie będzie” (2015), „Pozwól, że zacznę od nowa” (2016). Jest też współautorem książki „O sztuce porozumiewania się”. Oprócz poezji Mirosław Jerzy Gonatarski  publikuje teksty filozoficzne i czynnie uczestniczy w filozoficznych konferencjach naukowych.  Zajmuje się problemem filozofii wojny, ale jest też autorem esejów filozoficzno-religijnych z filozofii dialogu, filozofii medycyny i ekofilozofii.
Wstęp wolny.