+strona główna     +dodaj do ulubionych    Riesengebirge Dziś są imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Karkonosze  -  noclegi, kwatery, agroturystyka, mapa

        Pasma górskie
Rudawy Janowickie
Lokalni producenci siłą Karkonoszy
Skocznie narciarskie w Karkonoszach

Fotki z lotu ptaka
     LINKI
Karpacz kwatery
Polanica Zdrój
Karpacz noclegi
Karpacz kwatery
Agroturystyka
szklarska poręba
jelenia góra ogłoszenia
Zakopane
Zakopane, polen

Online: (2)

Imprezy

Kalendarium imprez Karkonosze

Jazz w ODK –Staroniewicz NORTH PARK feat. Erik Johannessen
miejsce: Kawiarnia MUZA, ODK, ul. K.K.Trzcińskiego 12 w Jeleniej Górze
godziny: 19:00
organizator: ODK, Miasto Jelenia Góra
Impreza odbywa się :2018, w miesiąc (u)(ach): Wrzesień
W dniach : 19
Jazz w ODK –Staroniewicz NORTH PARK feat. Erik Johannessen

„… to akustyczny jazz z najwyższej półki, bez stosowania ulgi na europejskość produkcji (…) w zamyśle lidera jest muzyką, która może być wykonywana zarówno na wielkich scenach jak i całkiem akustycznie, bez sięgania po mikrofony i wzmacniacze”
Piotr Iwicki „Jazz Gazeta”
 Wystąpią:
Wojciech Staroniewicz – saksofon,
Postać znana polskiej publiczności od ponad 25 lat. Saksofonista i kompozytor zaskakujący wciąż nowymi autorskimi projektami muzycznymi, o szerokim spektrum stylistycznym.
Erik Johannessen– puzon,
Gra na puzonie, instrumentach perkusyjnych oraz śpiewa w Jaga Jazzist – zespole z którym zdobył Norweską Grammy w 2010. Jest nowoczesnym puzonistą free jazzowym, ale lubi także improwizację melodyczną. Komponuje i aranżuje muzykę dla małych i dużych zespołów.
Dominik Bukowski – wibrafon
Wibrafonista i kompozytor. W 2018 uznany za najlepszego wibrafonistę w ankiecie JAZZ TOP według magazynu Jazz Forum. Jako sideman został wyróżniony Złotą Płytą za album Melisa Przemka Dyakowskiego, której producentem był Leszek Możdżer. Gra i nagrywa z takimi muzykami jak AmirElSaffar, Tim Hagans, Cikada Quartet, Nigel Kennedy, SowetoKinch, Janusz Muniak, Leszek Możdżer i inni.
Paweł Urowski – kontrabas
Kontrabasista, gitarzysta basowy Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu Zdobywca nagród na konkursach jazzowych , takich jak m.in. EIM, Jazz Juniors czy Krokus Jazz Festiwal.
Przemysław Jarosz – perkusja
Perkusista jazzowy związany z wrocławskim środowiskiem od 1999 roku, w którym to rozpoczął studia na wrocławskiej Akademii Muzycznej. W czasie studiów finalista wielu konkursów i laureat kilku nagród zespołowych i indywidualnych. Współpracował z szeregiem czołowych przedstawicieli polskiej sceny jazzowej a obecnie jako członek zespołów: Piotra Barona, Krystyny Stańko, Dominika Bukowskiego.
 
Bilety: wstęp wolny