+strona główna     +dodaj do ulubionych    Riesengebirge Dziś są imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Karkonosze  -  noclegi, kwatery, agroturystyka, mapa

        Pasma górskie
Rudawy Janowickie
Lokalni producenci siłą Karkonoszy
Skocznie narciarskie w Karkonoszach

Fotki z lotu ptaka
     LINKI
Karpacz kwatery
Polanica Zdrój
Karpacz noclegi
Karpacz kwatery
Agroturystyka
szklarska poręba
jelenia góra ogłoszenia
Zakopane
Zakopane, polen

Online: (1)

Imprezy

Kalendarium imprez Karkonosze

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
miejsce: Plac Ratuszowy, Sala widowiskowa JCK przy ul. bankowej 28/30
godziny: 12:00
organizator: JCK, Karkonoski Hufiec ZHP w Jeleniej Górze, KSON
Impreza odbywa się :2019, w miesiąc (u)(ach): Styczeń
W dniach : 13
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stał się już cykliczną imprezą wpisaną w jeleniogórski kalendarz imprez kulturalnych. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W ten sposób Wielka Orkiestra wesprze dziecięce oddziały pediatryczne koncentrując się na jej głównych aspektach.
Jeleniogórski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany jest przez Jeleniogórskie Centrum Kultury, Hufiec ZHP, Telewizję Strimeo, Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych przy wsparciu Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.
Program wydarzenia:
godz. 12.00 – 15.00
Plac Ratuszowy
Harcerski Piknik Rodzinny
W programie m.in. gry i zabawy harcerskie, strzelnica, „żywe” piłkarzyki, licytacje na scenie, miasteczko ruchu drogowego,kiermasz ciast, animacje dla najmłodszych, pokaz Zumby, pokaz kładów i samochodów terenowych, pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Dive Med. Będzie też loteria fantowa z nagrodami oraz pyszna grochówka z kuchni polowej.
"Kręcimy kilometry dla WOŚP" - Plac Ratuszowy godzina 12.00 -15.00
Akcja we współpracy z "Termami Cieplickimi" - na ustawionych rowerach treningowych mieszkańcy Jeleniej Góry i znane osoby na czele z prezydentem (ami) "wykręcać" będą kilometry, które później sponsor zamieni na złotówki jako dar dla WOŚP. Ile kilometrów tyle pieniędzy więc nie dopuśćmy aby rowery stały puste. Zapraszamy mieszkańców. 
godz. 15.00 – 19.00 , JCK ul. Bankowa

Już od godziny 15.00 w gmachu Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej 28/30 będzie uruchomione Studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ramach którego będą telewizyjne i radiowe wejścia na żywo. Tam też będzie główny sztab WOŚP ZHP.

Na scenie JCK przy ul. Bankowej zaprezentują się amatorskie zespoły oraz soliści szkoły rozrywkowej „Głosem” Jacka Szreniawy , soliści zajęć wokalnych MDK, Szkoły Tańca „Tierra Flamenco”, a także występy No Name Dance Studio.
 
Od godz. 19.00 na Placu Ratuszowym odbędą się główne licytacje, a o godz. 20.00 – pokaz laser show.
 
Zarówno na Placu Ratuszowym jak i w gmachu JCK pojawią się wolontariusze, a także młodzieżowe środowiska twórcze zaangażowane w różnego rodzaju aukcje i licytacje cennych przedmiotów.
 
Bilety: wstęp wolnyLOKALIZACJA