+strona główna     +dodaj do ulubionych    Riesengebirge Dziś są imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Karkonosze  -  noclegi, kwatery, agroturystyka, mapa

        Pasma górskie
Rudawy Janowickie
Lokalni producenci siłą Karkonoszy
Skocznie narciarskie w Karkonoszach

Fotki z lotu ptaka
     LINKI
Karpacz kwatery
Polanica Zdrój
Karpacz noclegi
Karpacz kwatery
Agroturystyka
szklarska poręba
jelenia góra ogłoszenia
Zakopane
Zakopane, polen

Online: (1)

Imprezy

Kalendarium imprez Karkonosze

Koncert eliminacyjny Ligi Rocka
miejsce: Sala Nova, ul. 1 Maja 60, Jelenia Góra
godziny: 17:00
organizator: JCK< Miasto Jelenia Góra
Impreza odbywa się :2019, w miesiąc (u)(ach): Luty
W dniach : 15
Koncert eliminacyjny Ligi Rocka
Jeleniogórska "LIGA ROCKA", to od 23 lat jeden z ciekawszych festiwali rockowych na Dolnym Śląsku, a może nawet w naszym kraju - bowiem przyjeżdżające zespoły z całej Polski za każdym razem wyrażają się o nim jak najlepiej i nie mogą wyjść z zachwytu twierdząc iż takich przeglądów, festiwali nie ma w ich stronach. To zachęca do dalszego działania animatorów życia muzycznego a przede wszystkim głównego organizatora, jakim jest Jeleniogórskie Centrum Kultury.

Ten najbardziej popularny przegląd młodych zespołów rockowych znany jest już w całej Polsce. Liga Rocka już zdążyła nabrać nowych kształtów i nowych form związanych z realizowanym przez Jeleniogórskie Centrum Kultury projektem „ Partnerzy z kulturą”, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014 – 2020.

Liga Rocka jest od wielu lat znaną imprezą w Polsce, która daje szansę młodym, zdolnym muzykom zaistnieć na rockowej scenie. To właśnie na tej imprezie stawiały swoje pierwsze kroki już dziś mocno wypromowane przez radiową Trójkę i Radio Wrocław zespoły. Dzięki niej mają możliwość pokazania się przed szerokim audytorium, zdobycia pierwszych profesjonalnych szlifów, a także zaprezentowania własnej, oryginalnej muzyki rockowej we wszystkich jej odcieniach. Dzięki współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen sympatycy muzyki rockowej mają też okazję poznać również niemieckie młode zespoły, które proponują dziś modne nurty spod znaku punk i alternatywnego rocka czy cross over.
Tym razem zagrają dla Was:
HARD RIDER
LESS IS LESSIE
DREAM ATLAS
MOYRA
WARHLACK
gościnnie z Niemiec: LIVING THE FIRE
Zapraszamy!!!
Bilety: wstęp wolny, wejściówki do odebrania w JCK, ul. Bankowa 28/30LOKALIZACJA