+strona główna     +dodaj do ulubionych    Riesengebirge Dziś są imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Karkonosze  -  noclegi, kwatery, agroturystyka, mapa

        Pasma górskie
Rudawy Janowickie
Lokalni producenci siłą Karkonoszy
Skocznie narciarskie w Karkonoszach

Fotki z lotu ptaka
     LINKI
Karpacz kwatery
Polanica Zdrój
Karpacz noclegi
Karpacz kwatery
Agroturystyka
szklarska poręba
jelenia góra ogłoszenia
Zakopane
Zakopane, polen

Online: (1)

Imprezy

Kalendarium imprez Karkonosze

KONCERT WALENTYNKOWY ZAUCHA PROJECT
miejsce: Zdrojowy Teatr Animacji, ul. Park Zdrojowy 1, Jelenia Góra
godziny: 19:00
organizator: Zdrojowy Teatr Animacji
Impreza odbywa się :2019, w miesiąc (u)(ach): Luty
W dniach : 15
KONCERT WALENTYNKOWY ZAUCHA PROJECT
12 stycznia 2019 roku przypadnie 70. Rocznica urodzin Andrzeja Zauchy.

Zaucha Project to muzyczny hołd składany przez wrocławskich muzyków i solistów temu zbyt szybko zapomnianemu artyście. Inicjatorem tego projektu jest wrocławski gitarzysta Michał Wilczyński. W koncercie znalazły się najpopularniejsze utwory Andrzeja Zauchy, takie jak „Myśmy byli sobie pisani”, „C’est la vie”, „Siódmy rok”,„Byłaś serca biciem”,  „Wymyśliłem ciebie”, „Baw się lalkami”.  Jest też sporo niespodzianek. Autorzy projektu postanowili przybliżyć mniej znane, ale nie mniej znakomite utwory, zasługujące na przypomnienie. Są to m.in.: „Oda do nieróbstwa”, „Smakować świat”, „Cacko cud, Hollywood”, „Bar dla samotnych dam”, czy „Nas nie rozdzieli”. Utwory zaaranżowane są w sposób nowoczesny, z zachowaniem stylistyki królującej w muzyce z lat 70. i 80.
Wystąpią:
Michał Bober – vocal
Marta Mackiewicz – back vocal
Agata Majewska – back vocal
Michał Moper Wilczyński – guitar
Tomasz Jędrzejewski – piano
Piotr Sypień – bass
Tomasz Garbera – drums

Andrzej Zaucha był jedną z barwniejszych postaci polskiej estrady. Instrumentalista, aktor, kompozytor, także autor tekstów. Muzyczny samouk, charyzmatyczny wokalista jazzowy i rockowy. Jego kariera rozpoczęła się w latach 60. Pierwsze płyty z jego udziałem, nagrane z zespołami Dżamble oraz Anawa pojawiły się w latach 70. Solowo zadebiutował w 1983 roku wydając płytę „Wszystkie stworzenia duże i małe”.
Ciemny, chropowaty głos, muzyczna odwaga, przejawiająca się w utworach wyprzedzających epokę, oraz wyrazista osobowość sprawiły, że pod koniec lat 80. był jedną z największych gwiazd muzyki rozrywkowej w Polsce. Dzięki piosenkom takim jak „Czarny Alibaba”, „C’est la vie”, „Siódmy rok”, „Byłaś serca biciem”, czy „Baby, ach te baby”, stał się ulubieńcem publiczności.

Jego utwory znalazły się na sześciu albumach studyjnych, wielu kompilacjach i składankach. Otrzymał wiele nagród na festiwalach, od „Jazz nad Odrą” po „Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki”, w tym za wybitne osiągnięcia w wykonawstwie piosenek.

Koncert ZAUCHA PROJECT w Zdrojowym Teatrze Animacji, 15 lutego 2019 r. (piątek) godzina 19.00. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie teatru (codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 15.00 oraz na godzinę przed koncertem). Informacje i rezerwacje: Tel. 075/7557690 w. 16 i 20; 512-219-961; 512-219-907 oraz promocja@teatr.jgora.pl
Bilety: 60 złLOKALIZACJA