+strona główna     +dodaj do ulubionych    Riesengebirge Dziś są imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Karkonosze  -  noclegi, kwatery, agroturystyka, mapa

        Pasma górskie
Rudawy Janowickie
Lokalni producenci siłą Karkonoszy
Skocznie narciarskie w Karkonoszach

Fotki z lotu ptaka
     LINKI
Karpacz kwatery
Polanica Zdrój
Karpacz noclegi
Karpacz kwatery
Agroturystyka
szklarska poręba
jelenia góra ogłoszenia
Zakopane
Zakopane, polen

Online: (2)

Imprezy

Kalendarium imprez Karkonosze

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” Jelenia Góra
miejsce: Park Norweski w Jeleniej Górze - Cieplicach
godziny: 14:00
organizator: Uczniowski Klub Sportowy "Pankracy" Jelenia Góra
Impreza odbywa się :2019, w miesiąc (u)(ach): Marzec
W dniach : 3
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” Jelenia Góra

Uczniowski Klub Sportowy „Pankracy” zaprasza na największy bieg pamięci w Polsce „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” Jelenia Góra.
http://tropemwilczym.pl/bieg/jelenia-gora/

TRASA BIEGU

Trasa biegu: „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” Jelenia Góra składa się w przypadku Biegu Rodzinnego - z jednego okrążenia o długości 1963 m oraz w Biegu na 5000 m z niepełnych trzech pętli i jest trasą o niskim nachyleniu terenu.
Start oraz meta znajdują się w północnej części Parku nieopodal Pawilonu Norweskiego - dawniej budynku Muzeum Przyrodniczego.
Trasa biegnie głównymi alejkami parku i rozpoczyna się prostą o długości 100 m potem skręca w lewo i dalej prostą o długości 250 m. Następnie trasa skręca w lewo i biegnie łukiem wzdłuż południowej granicy parku i wałów. Kolejne 500 m trasa biegnie szerokim łukiem w lewo mijając mały staw i boisko piłkarskie. Dalej przez 150 m wzdłuż parkingu i ulicy Podgórzyńskiej gdzie następnie skręca w lewo. Po 50 metrach na skrzyżowaniu ścieżek skręca w lewo i ścieżką wzdłuż boiska piłkarskiego i siłowni na wolnym powietrzu po 200 metrach skręca w lewo. Dalej 150 metrów prosto i przed granicą Parku z ulicą Norberta Barlickiego skręca w prawo i łukiem przez niepełne 600 m biegnie aleją aż do miejsca startu.

UCZESTNICTWO I ZAPISY

    W biegu Rodzinnym prawo udziału mają wszyscy chętni bez względu na wiek. Nie będzie tu prowadzona klasyfikacja.
    Obowiązuje limit startujących: 250 osób. (200 + 50)
    Osoby niepełnoletnie biorą udział w Biegu pod warunkiem podpisania zgody na start i wzięcia odpowiedzialności przez ich prawnych opiekunów. Każda osoba niepełnoletnia musi posiadać zgodę rodziców /opiekunów prawnych/ na udział w biegu.
    Wszyscy zawodnicy muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. Podczas weryfikacji zawodnicy muszą posiadać dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość oraz dowód opłaty startowej.
    Opłata startowa wynosi 30,00 zł. Od osób w wieku pomaturalnym i 20,00 zł od osób w wieku przedmaturalnym. Opłatę należy dokonywać na konto  UKS "Pankracy" (ul. Kopernika 1; 58-500 Jelenia Góra)     52 1090 2590 0000 0001 3173 0299 Santander Bank Polska                  

z wyraźnym tytułem przelewu:                                                                            
Imię i Nazwisko; Bieg Tropem Wilczym ; dystans

    Zgłoszenia przyjmowane są także w formie elektronicznej, za pomocą e-mail: tropemwilczym@pankracy.edu.pl z załączonym skanem dowodu wpłaty jednak tylko do wyczerpania limitu miejsc i nie później niż do 02 marca 2019 r. godz.24.00 – zakończenie rejestracji on-line dla biegaczy. Osobiste zgłoszenia możliwe są do 01.03.2018 w sekretariacie Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego – Kopernika 1, Jelenia Góra (budynek kolegium pojezuickiego przy Bazylice Mniejszej Św. Erazma i Pankracego). W przypadku wolnych miejsc będą przyjmowane zgłoszenia w dniu biegu od godziny 13.15 w biurze zawodów.
    W ramach udziału w Biegu uczestnik otrzymuje: pakiet startowy zawierający koszulkę okolicznościową, torbę papierową, materiały promocyjne w tym informator o historii Żołnierzy Wyklętych; na mecie – medal pamiątkowy oraz zimne napoje i gorący posiłek.

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny
Program:
godz. 13:00 - otwarcie biura zawodów, wydawanie pakietów startowych, otwarcie szatni i depozytów rzeczy
godz. 14:00 - start I Biegu - dystans sportowy 5000 m
godz. 15:00 - start II Biegu - dystans pamięci 1963 m - Bieg Rodzinny
 
(-)Andrzej Glinka
Prezes Zarządu UKS „Pankracy”
 
Bilety: opłata startowa 30 zł, 20 zł


LOKALIZACJA