+strona główna     +dodaj do ulubionych    Riesengebirge Dziś są imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Karkonosze  -  noclegi, kwatery, agroturystyka, mapa

        Pasma górskie
Rudawy Janowickie
Lokalni producenci siłą Karkonoszy
Skocznie narciarskie w Karkonoszach

Fotki z lotu ptaka
     LINKI
Karpacz kwatery
Polanica Zdrój
Karpacz noclegi
Karpacz kwatery
Agroturystyka
szklarska poręba
jelenia góra ogłoszenia
Zakopane
Zakopane, polen

Online: (1)

Imprezy

Kalendarium imprez Karkonosze

Jarmark Wielkanocny
miejsce: Hala Spacerowa Domu Zdrojowego w Świeradowie-Zdroju
organizator: Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy „Stacja Kultury"
Impreza odbywa się :2019, w miesiąc (u)(ach): Kwiecień
W dniach : 6 7
Już w pierwszy weekend kwietnia ( 6 i 7.04.2019) zapraszamy Was Serdecznie na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich – Wielkanoc 2019, który odbędzie się na Hali Spacerowej Domu Zdrojowego w Świeradowie-Zdroju.
Poczujmy atmosferę Świąt Wielkanocnych! Kupcie ozdoby świąteczne, bo potem będzie już za późno …. Albo przyjdźcie po prostu spędzić miło i ciekawie czas.

Serdecznie zapraszamy!!!
Zaplanowaliśmy dla Państwa ciekawe warsztaty wielkanocne oraz wiele atrakcji dla całej rodziny! Zapowiada się naprawdę fantastyczna impreza!
Na naszym Jarmarku, będziemy gościć ponad 50-ciu Wystawców z przepięknymi przedmiotami, ozdobami nie tylko świątecznymi , pysznym jedzeniem, całą Halę wypełnią aromaty pieczonych ciast, pierników i swojskich wędlin. Klimat Jarmarku wzbogaci muzyka na żywo. Najmłodszych zachęcamy do udziału w warsztatach. Przyjadą do nas wystawcy z całego Dolnego Śląska. Jak zawsze będzie dużo ozdób, wianków, stroików, palm, pisanek, baranków, koszyczków, będą ręcznie robione świąteczne kartki, biżuteria, tekstylia do domu i szydełkowe cudeńka. Nie zabraknie ceramiki, rysunków, obrazków i oczywiście nie zapomnieliśmy o pięknych przytulankach i lalkach dla dzieci. Będzie rękodzieło i piękne przedmioty sztuki wszelakiej.
Dla podniebienia znajdziecie Państwo dużo smakołyków - wybierać będzie można spośród różnych rodzajów chleba, pasztetów, past do pieczywa, przetworów, kasz, mąk, ziół, olejów, octów, serów, słodyczy. Nie zabraknie oczywiście smakowych izerskich miodów !!!

Wstęp na Izerski Jarmark jest bezpłatny!


więcej >>


LOKALIZACJA