Miłków

Pałacyk Karkonosze

Adres: 58-535 Miłków,
Sudecka 4
Tel. (+48) 757610007
Tel. kom. (+48) 726772225
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Strona WWW www.palacykkarkonosze.pl
Ceny: od 140
Czynny: całorocznie
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.karkonosze.popracy.pl
OPIS

Przyjmujemy Naszych Gości w pokojach zaaranżowanych na styl zamkowy starego pałacu. Jest to budynek z historią, wcześniej znany pod nazwą Gasthof zum Deutschen Kaiser czyli Zajazd Niemieckiego Cesarza. W hotelu Gość przenosi się w czasie i może poczuć się jak w komnatach pałacowych z epoki. Oprócz niesamowitej atmosfery gwarantujemy Naszym Gościom możliwość konsumpcji lokalnych produktów w czasie śniadań (tak jak regionalne sery, konfitury, wędliny) oraz podczas innych posiłków jak np. kolacje, gdzie kucharz korzysta z dobrodziejstw lokalnych wytwórców. Jednak nie tylko lokalne produkty i aranżacja wnętrz wyróżnia nasz PAŁACYK, ale fachowa i miła obsługa pozwoli się poczuć Gościom jakby byli cesarzami swojego pobytu :-)

Cieszymy się Kochani Goście, że to właśnie Pałacyk Karkonosze wybraliście na swój pobyt. Jesteśmy ludźmi, którzy hotelarstwem zajmują się od wielu lat i lubią to co robią. Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy po to, aby spędzili Państwo w naszym hotelu wyjątkowy czas. Służymy pomocą w kwestii wyboru miejsc jakie warto odwiedzić w okolicy ale też realizujemy te najbardziej przyziemne życzenia, warunkiem jest tylko dobra komunikacja pomiędzy nami-personelem a Wami drodzy Goście... Do miłego zobaczenia już wkrótce!!!

Miłków sam w sobie jest ciekawym miejscem, naprzeciw naszego hotelu mieści się Kościół św. Jadwigi (obiekt sakralny najprawdopodobniej z okresu XVI w.). We wnętrzu znajduje się późnogotycka rzeźba wykonana z drewna, przedstawiająca Matkę Boską Bolesną (XV w.) oraz figurka Chrystusa Frasobliwego(z XIX wieku). Ponadto w pobliżu jest świątynia Wang, można zdobyć najwyższy szczyt Karkonoszy-Śnieżkę, zobaczyć Dziki Wodospad lub Kamieńczyk, odwiedzić schroniska: Samotnia, Szwajcarka, Kochanówka, Odrodzenie, zwiedzić dolinę pałaców, Park Miniatur, Sztolnie Kowary itp.. Atrakcji starczy na miesiąc zwiedzania i jeden dzień dłużej :-)


WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Parking przy obiekcie Łazienki w pokojach Wyżywienie w obiekcie Internet w obiekcie Kawiarnia, bar w obiekcie Telewizor w pokojach
W POBLIŻU

Miłków sam w sobie jest ciekawym miejscem, naprzeciw naszego hotelu mieści się Kościół św. Jadwigi (obiekt sakralny najprawdopodobniej z okresu XVI w.). We wnętrzu znajduje się późnogotycka rzeźba wykonana z drewna, przedstawiająca Matkę Boską Bolesną (XV w.) oraz figurka Chrystusa Frasobliwego (z XIX wieku).

Ponadto jest masa atrakcji w bliskiej okolicy Miłkowa:

- Chata do Góry Nogami

- Muzeum Sportu i Turystyki

- Muzeum zabawek

- Kościół Wang

- Kapliczka św. Anny na Grabowcu

- Karkonoskie Tajemnice

- Dziki Wodospad w Karpaczu, Wodospad Kamieńczyka w Szklarskiej Porębie

CENNIK

PROMOCJA WIELKANOCNA!!!

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Świąt w naszym Pałacyku.

Oferta zawiera pakiet trzydniowy:

3 noclegi w pałacowych pokojach 3 śniadania w formie bufetu szwedzkiego ( w tym tradycyjne śniadanie Wielkanocne). internet, wi-fi parking możliwość przechowania rowerów trasy rowerowe

Cena pakietu od osoby: 420zł + opłata miejska

 

 

PROMOCJA NA MAJÓWKĘ !!!!

Nie masz planów na wiosenny weekend?

 ! Zapraszamy w góry !

Cena noclegu ze śniadaniem  już od 140 zł/os

 

 

https://www.facebook.com/Palacyk.Karkonosze/

PROMOCJA PROMOCJA WIOSENNA NA MAJÓWKĘ
STRONA WWW
Więcej informacji na stronie www.palacykkarkonosze.pl
FUNKCJE  + Dodaj do notesu
 

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ
ZOBACZ RÓWNIEŻ :
DANE OBIEKTU
ilość miejsc 30
apartamenty x
typu studio x
POKOJE
1 os. 1
2 os. 8
3 os. 3
4 os. 1
5 os. i większe x

jesteś gościem
2121

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu